top of page
IMG-20240205-WA0061.jpg

BUGOJNO 

RASPORED PROGRAMA ZA VEC PRIJAVLJENE IGRACE MOZETE PRONACI ISPOD NA OVOJ STRANICI.

13.07 - 17.07 

 

Uzrast: 6 -17 godina

Ispod je formular za upis i poslije vase registracije ako dobijete potvrdu od nas da je vase dijete registrovano - tek tada mozete izvrsiti uplatu za mjesto na kampu Real Madrida za vase dijete.

Cijena 5 dana kampa je : 400 KM 

Uplate se mogu izvrsiti u 2 rate :

Na dan upisa -  200 KM 

Na dan 15.05.2024 - 200 KM 

Na žiro racun od organizatora:

Ermin Zec 

Ziraat Bank: 1861210339236948


Trajanje treninga je 1.45 minuta, učesnici će biti raspoređeni u više grupa.

Učesnici kampa će dobiti diplomu, opremu sa grbom Real Madrida i Fondacije koja zastupa Real Madrid. 


Svim učesnicima kampa će biti ponuđen odlazak u Real Madrid. ( 6 dana/5 nocenja )

Troskove putovanja u Real Madrid roditelji snose. Putovanje ce se odrzati od 23.08 - 28.08.2024.

Molim Vas da popunite potrebne informacıje za registracıju vašega djeteta i da nam pošaljete tačne podatke.

Zatim ce mo vas kontaktirati sa informacija o uplati ako imamo mjesta slobodnoga.

Kontakt : +387 61 087 901

BUGOJNO RASPORED 

 

PREUZIMANJE OPREME 

 

Preuzimanje opreme je u prostorijama NK BUGOJNO   - 2 tjedna prije pocetka kampa -pratite informacije ovde.

OTVARANJE KAMPA REAL MADRIDA 

 

SUBOTA  - 8.00 am svečano otvaranje 

(SVI UCESNICI KAMPA TREBAJU BITI PRISUTNI NA OTVARANJU )

 

MODRIC GRUPA 

SUBOTA  - 8.30 - treninzi počinju za grupu : MODRIC ​GRUPA - zavsavaju se 10.15 am 

OD NEDELJE  - DO SRIJEDE

 (treninzi za MODRIC GRUPU počinju od NEDELJE u 8.00 am se završavaju se u 9.45 am svakoga dana do SRIJEDE  ) 

GRUPA MODRIC 

1.Dzan Dautbegovic

2.Maid Velic

3.Selim Karadza

4.Asmer Boric

5.Hamza Nuhic

6.Armin Palackic

7.Daris Nuspahic

8.Jusuf Sacirovic

9.Farah Bajric

10.Arda Zec

11.Ermin Beganovic

12.Edin Dautbegovic

13.Adin Agic

14.Dino Hozic

15.Harun Niksic

16.Tarik Nuhbegovic

17.Mirzet Velic

18.Mesud Beganovic

19.Adin Perenda

20.Emin Kljako

21.Anel Pidro

22.Tarik Drpic

23.Ahmed Pilav

24.Asmir Durakovic

25.Asad Masic

26.Nedim Durakovic

 

 

GRUPA VINICIUS

SUBOTA  - 10.20 - treninzi počinju za grupu : GRUPA VINICUS - zavsavaju se 12.05 am 

OD NEDELJE  - DO SRIJEDE

 (treninzi za GRUPA VINICIUS počinju od NEDELJE u 09.50 am se završavaju se u 11.35 am svakoga dana do SRIJEDE ) 

27.Rejan Busatlic

28.Imran Islamovic

29.Kerim Bevrnja

30.Eman Hockic

31.Sajmir Serdarevic

32.Timur Kisija

33.Armen Boric

34.Dalal Bajric

35.Ajla Seremet

36.Ismail Sadikovic

37.Hamza Niksic

38.Edis Trkic

39.Adem Terzic

40..Eldar Geko

41.Adin Dautbegovic

42.Osman Kehic

43.David Jurcevic

44.Luka Vrljic

45.Besim Dzopa

46.Davud Krdzic

47.Faris Kmetas

48.Nedim Kadusic

49.Dzan Kurbegovic

50.Eman Hamzic

51.Eman Trako

52.Haris Ivkovic

GRUPA MILITAO

SUBOTA  - 18.00 - treninzi počinju za grupu : GRUPA MILITAO - zavsavaju se 19.45 am 

SVAKOGA DANA OD  NEDELJE DO SRIJEDE

53.Imran Bedzedovic

54.Edvin Pobric

55.Ahmed Nurkic

56.Tarik Nuhefendic

57.Ajnur Masic

58.Ali Morina

59.Fran Antunovic

60.Davud Muratspahic

61.Arman Dautbegovic

62.Vedad Jusufbasic

63.Adin Buralovic

64.Ahmed Dagoja

65.Vedad Kadusic

66.Elmin Gudic

67.Belmin Bevrnja

68.Ardin Begovic

69.Ahmet Nevenovic

70.Lean Becirovic

71.Isak Brljak

72.Almin Haskic

73.Enis Dautbegovic

74.Leona Zulj

75.Hanan Zecic

76.Ervin Trako

77.Eldar Alispahic

78.Pilav Ahmed

REGISTRACIJA 

Poruka uspjesno poslata

bottom of page